Ersilah Ruhsat Danışmanlık Hizmetleri

Silah taşıma ruhsatı başta olmak üzere silah bulundurma ruhsatı, yivsiz av tüfeği ruhsatı ve av bayisi kurulumu konusunda danışmanlık hizmet veriyoruz. Aynı zamanda av bayisi olarak hizmet vermekte ve avcılık sektörüne ürün tedarik etmekteyiz. Temel atış eğitimleri ve taktik atış eğitimleri vermekteyiz.

MKE mermi bayisi istanbul

MKE bayiliği devletin yetkili kurumu olan "Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş." tarafından av bayilerlerine mermi satış izni verilmesidir. MKE bayiliği için ilgili devlet kurumlarına başvuru yapılıp ardından MKE'ye teminat verilerek MKE mermi bayi olunabilir. 

Özellikle yerli üretim olan ve kendi ismini taşıyan MKE mermi serileri bayilerde satışa sunulmaktadır. Silah ruhsatı her vatandaş veya silah taşıma ruhsatına veya silah bulundurma ruhsatına sahip olan her vatandaş İstanbul MKE veya Ankara MKE'yi ziyaret etmeden av bayilerinden mermi istihkak belgesi ile mermi satın alabilirler. 

Türkiyede sadece İstanbul ve Ankara'da bulunan MKE kurumuna ulaşım diğer illerden veya büyük şehirlerde ilçelerdende oldukça zor bir ulaşıma sahip olabilir. Bu gibi durumlarda veya iş yoğunluğundan dolayı istihkaklarını henüz temin edemeyen vatandaşlarımız için istihkakları doğrultusunda MKE mermi satışlarımız başlamıştır. Av bayisi ve danışmanlık firması olarak hem MKE mermi satışı hemde silah ruhsat danışmanlık hizmerlerine devam etmekteyiz. 

Telefon üzerinden ön sipariş vermek için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. MKE mermi ve ithal mermilerimiz bulunmaktadır. Uygun fiyatlı mermi alımı için bizi arayabilirsiniz. Yerimiz Başakşehir - İstanbul

Stoklarımızda olan mermi çeşitleri;

MKE 9mm, MKE 9x17, 

MKE 7.65 

MKE 45 kalibre

Sellior Bellot 6.35 mm

Sellior Bellot 357 magnum

Sellior Bellot 9.65 mm

ve diğer parabellum, sarpara ve luger çeşitleri için arayabilirsiniz.

DİĞER BLOGLAR

WHATSAPP ARA