Ersilah Ruhsat Danışmanlık Hizmetleri

Silah taşıma ruhsatı başta olmak üzere silah bulundurma ruhsatı, yivsiz av tüfeği ruhsatı ve av bayisi kurulumu konusunda danışmanlık hizmet veriyoruz. Aynı zamanda av bayisi olarak hizmet vermekte ve avcılık sektörüne ürün tedarik etmekteyiz. Temel atış eğitimleri ve taktik atış eğitimleri vermekteyiz.

Silah Tamir Yeri Sınavı Eğitim Seti 2023 Güncel

Her yıl düzenli olarak yapılan ve sınav takvimi sonrası başvuruları alınan 2023 yılı silah tamir yeri açma sınavı için tarih belirlendi. 15 Ekim Pazar günü yapılacak olan silah tamir yeri sınavına ikamet ettiğiniz il emniyeti aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuruya giderken belirlenecek olan harç ücretini halk bankasına yatırıp dekont ile birlikte bir kimlik fotokopisi, sağlık raporu ve biyometrik fotograf ekleyerek silah ve patlayıcı maddeler şubesine yapmanız gerekmektedir.

Yılda bir defa yapılan ve yazılı ile birlikte mülakat şeklinde ilerlenecek şekilde bir sisteme sahip olan bu ustalık belgesiyle uygun şartlar altında kolaylıkla tamir atölyesi açabilirsiniz. Verdiğimiz eğitim seti ile başarmanızı sağlayıp sonuç odaklı ilerlemenize yardımcı oluyoruz. 

Silah tamir yeri sınavını başarıyla tamamladıktan sonra atölye açılışını hemen yapabilirsiniz.

Atölye açılışından sonra silah taşıma ruhsatı işlemleriniz daha kolay hale gelmektedir. Bu konuda eğitim ve danışmanlık için bizleri arayabilirsiniz.

DİĞER BLOGLAR

WHATSAPP ARA