Ersilah Ruhsat Danışmanlık Hizmetleri

Silah taşıma ruhsatı başta olmak üzere silah bulundurma ruhsatı, yivsiz av tüfeği ruhsatı ve av bayisi kurulumu konusunda danışmanlık hizmet veriyoruz. Aynı zamanda av bayisi olarak hizmet vermekte ve avcılık sektörüne ürün tedarik etmekteyiz. Temel atış eğitimleri ve taktik atış eğitimleri vermekteyiz.

Glock satışa ne zaman çıkacak, Glock satış randevusu nasıl alırım?

2023 yılı ikinci yarısı Glock marka tabanca satışları tarihi temmuz ayı olarak açıklanmıştır.

Glock bir diğer adıyla hayalet silah diye bazı kimseler tarafından adlandırılan dünyaca ünlü, zorlu şartlarda kullanabilen ve birçok kolluk kuvvet tarafından kullanılan bir tabanca markasıdır. Glock dünyada oldukça fazla tutulduğu ve sevildiği gibi ülkemizde de sevilmekte ve silah ruhsatı almak isteyenlerin tercih ettiği bir markadır. Ancak ülkemizde glcok için satış randevusu almak zordur.

Özellikle silah taşıma ruhsatı veya silah bulundurma ruhsatı kullanımı için oldukça ideal bir tabancadır. Glock firması tarafından üretilen ve kendi adı verilen bu harika tabanca asker, polis veya silah ruhsatı almaya hak kazanan vatandaşların kullanım tercihini belirleyebiliyor. Ancak Türkiye'ye sınırlı sayıda ve belirli dönemlerde ithal edilen glock almak için çok vakit harcamak gerekebiliyor.

Silah taşıma ruhsatı veya silah bulundurma ruhsatı için satın alma belgeniz çıktıktan sonra Türkiye'ye Glock satışı ne zaman yapılacak bunu bilmeniz gerekir. Aksi taktirde Glock marka tabancanın ne zaman geleceğini bilmez iseniz satın alma belgeniz boşa çıkabilir. 

Glock marka tabanca için Makina ve Kimya Endüstri Kurumu randevu sayfasını sürekli takip etmeli, Glock satışı başladı ilanını gördüğünüz an randevuyu almanız gerekmektedir. Çok kısa süre içinde genelde aynı gün tükendiği için bu konuda hızlı davranmalısınız.

Glock Türkiye satış randevusu alma veya yakalama konusunda bizden sözleşmeli destek alabilirsiniz. 

DİĞER BLOGLAR

WHATSAPP ARA