Ersilah Ruhsat Danışmanlık Hizmetleri

Silah taşıma ruhsatı başta olmak üzere silah bulundurma ruhsatı, yivsiz av tüfeği ruhsatı ve av bayisi kurulumu konusunda danışmanlık hizmet veriyoruz. Aynı zamanda av bayisi olarak hizmet vermekte ve avcılık sektörüne ürün tedarik etmekteyiz. Temel atış eğitimleri ve taktik atış eğitimleri vermekteyiz.

Bulundurma ruhsatlı silahın poligona götürülmesi

Bulundurma ruhsatlı silahlar hakkında bir önceki yazıda belirttiğimiz gibi eğer ruhsata kayıtlı olduğu nokta dışında başka bir yere taşınması gerekiyorsa bu emniyetin iznine tabi olarak yapılması gerekmektedir. Aksi halde idari para cezası ve mahkeme süreçleri geçirmeniz demektir.

İş yeri veya mesken bulundurma ruhsatı sahibi kişilerin ruhsatlı silahları ile poligona atış yapmak amacı ile gitmek istemeleri halinde bulundukları ilçe emniyet müdürlüğüne bir dilekçe ile başvuru yaparak istedikleri tarih için yol izin belgesi almaları gerekmektedir. Bu belge ile birlikte ruhsatlı silahlarını kapalı bir şekilde şarjör veya namluda mermi olmayacak şekilde atış yapacakları poligona götürebilirler.

DİĞER BLOGLAR

WHATSAPP ARA