Ersilah Ruhsat Danışmanlık Hizmetleri

Silah taşıma ruhsatı başta olmak üzere silah bulundurma ruhsatı, yivsiz av tüfeği ruhsatı ve av bayisi kurulumu konusunda danışmanlık hizmet veriyoruz. Aynı zamanda av bayisi olarak hizmet vermekte ve avcılık sektörüne ürün tedarik etmekteyiz. Temel atış eğitimleri ve taktik atış eğitimleri vermekteyiz.

Cirosu Silah Taşıma Ruhsatı Almaya Yeten Şirkete Ortak Olmak

Bilindiği üzere şirket sahipleri geçmiş bir yıla ait şirket cirosunu belirlenen rakama ulaşması halinde şirket yetkilileri silah taşıma ruhsatı alabiliyor. Burada şirket sahiplerinin yanında sonrasında şirkete dahil olup silah taşıma ruhsatı almak isteyen kişiler bu haktan faydalanabiliyordu ancak 2023 yılında 6136 sayılı kanunda yapılan değişiklik ile bu durumun önüne geçildi. 

Şirket cirosu yeterli miktarda olan şirketlere dahil sadece silah taşıma ruhsatı hakkından faydalanmak isteyen kişilerin bu şekilde önüne geçilmiş oldu. Burada temel şart artık cironun yeterli olduğu yıl içerisinde ilgili kişinin yetkili olarak adının geçmesi oldu. Şayet çevrenizdeki bu durumda bir şirket var ise ve buraya dahil olarak ruhsat almak isterseniz yeni yapılan düzenlemeye takılıp şirket girişi için boş yere masraf yapmış olacaksınız.

Bu gibi durumlardan etkilenmemek ve boş yere maliyet yapmamak için danışmanlık hizmetimizden faydalanarak size uygun ruhsat alma işlemini yaptırabilirsiniz.

DİĞER BLOGLAR

WHATSAPP ARA