Ersilah Ruhsat Danışmanlık Hizmetleri

Silah taşıma ruhsatı başta olmak üzere silah bulundurma ruhsatı, yivsiz av tüfeği ruhsatı ve av bayisi kurulumu konusunda danışmanlık hizmet veriyoruz. Aynı zamanda av bayisi olarak hizmet vermekte ve avcılık sektörüne ürün tedarik etmekteyiz. Temel atış eğitimleri ve taktik atış eğitimleri vermekteyiz.

Ciro silah taşıma ruhsatı birden fazla şirketin birleştirilmesi fayda sağlar mı?

Şirket sahiplerinin bize yönelttiği sorulardan birisi "Ciro silah taşıma ruhsatı birden fazla şirketin birleştirilmesi fayda sağlar mı?" sorusu birden fazla işletmesi olan ve toplam ciro miktarı yetmediği durumlarda tüm işletmelerin ciro miktarlarını toplayarak silah taşıma ruhsatı alabilmek için uygulamak istedikleri bir yöntemdir. 

Ancak 6136 sayılı kanun ve yönetmelikte 9. madde H bendi içerisinden bununla alakalı bir uygulama bulunmadığından dolayı bu yöntem boşa çıkmaktadır. Yani birden fazla işletmesi olan şirket sahibi veya ortakları ciro tutarlarını birleştirmek istese dahi yönetmelik buna müsade etmemektedir. 

Dolayısıyla tek şirket üzerinden ciro miktarı tutuyorsa şirket sahibi veya ortakları başvuru işlemleri için bizlere ulaşabilir, süreci sadece sorgulayarak sonuçlanmasını güvenle bekleyebilir.

Danışmanlık hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

DİĞER BLOGLAR

WHATSAPP ARA