Ersilah Ruhsat Danışmanlık Hizmetleri

Silah taşıma ruhsatı başta olmak üzere silah bulundurma ruhsatı, yivsiz av tüfeği ruhsatı ve av bayisi kurulumu konusunda danışmanlık hizmet veriyoruz. Aynı zamanda av bayisi olarak hizmet vermekte ve avcılık sektörüne ürün tedarik etmekteyiz. Temel atış eğitimleri ve taktik atış eğitimleri vermekteyiz.

Silah Tamir Yeri Açma Sınavı Eğitim Seti 2022

 

EĞİTİM SETİNDEN FAYDALANMAK İÇİN TELEFON NUMARAMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. 0545 399 15 20

Silah tamir yeri açma sınavı her yıl olduğu gibi Ankara'da yapılmak üzere sınav tarihleri açıklanmıştır. 2022 yılı silah tamir yeri açma sınavı tarihi 25 Eylül 2022 pazar günü olarak belirlenmiş olup talimat henüz yayınlanmamıştır. Başvurular Ağustos ayı içerisinde başlayacak olup sınav zamanına kadar eğitim seti ile kendinizi geliştirebilir. Sürekli test sistemi ile önemli noktaların aklınıza kazınmasını sağlayabilirsiniz. Eğitim seti içerisinde testlerin yanı sıra yazılı konu anlatımları, video içerik ve yönlendirmeleri de bulunmaktadır. Bu eğitim seti içerisinde teorik eğitimi aldıktan sonra pratik eğitim için konusunda uzman silah tamiri ustalarımızdan da eğitim almaya hak kazanacaksınız. 

Silah bilgi ve becerisine güvenen adaylar için hazırlanan "Silah tamir yeri açma sınavı" iki aşamadan oluşmaktadır. İlki teorik kısım yani yazılı olarak silah bilginiz ölçülmekte. Sonraki kısım ise pratik yani silah parçaları tanıma, silah sök-tak, tüfek ve silah tamirinde bilinmesi gereken noktaların pratiği gibi alanlardan sözlü şekilde mülakattan oluşmaktadır.

Yazılı sınavı başarı ile geçen adaylar sözlü mülakata alınabilmektedir. 2022 yılı silah tamir yeri açma sınavı talimatı yayınlandıktan sonra gerekli bilgiler müşterilerimiz ile paylaşılarak yönlendirme yapılacaktır.

DİĞER BLOGLAR

WHATSAPP ARA